Media - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Add
eu: Gehitu

en: Secret key
eu: Giltza sekretua

en: Add @type
eu: Gehitu @type
