Media - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Add
ja: 追加

en: Image ID
ja: イメージ ID

en: Media
ja: メディア

en: Secret key
ja: シークレットキー

en: Add @type
ja: @typeを追加

en: Access Key
ja: アクセスキー
