Media - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Add
lv: Pievienot

en: Image ID
lv: Attēla ID

en: Media
lv: Multivide

en: Secret key
lv: Slepenā atslēga

en: Add @type
lv: Pievienot @type
