Media - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Description
uk: Опис

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Add
uk: Додати

en: Image ID
uk: ID зображення

en: Media
uk: Медіа

en: Secret key
uk: Секретний ключ

en: Add @type
uk: Додати тип @type

en: Access Key
uk: Ключ доступу

en: Could not prepare thumbnail destination directory @dir for oEmbed media.
uk: Неможливо підготувати каталог призначення для мініатюр @dir для медіа oEmbed.

en: Could not download remote thumbnail from {url}.
uk: Неможливо завантажити віддалений ескіз з {url}.
