Media - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Add
el: Προσθήκη

en: Media
el: Μέσα

en: Add @type
el: Προσθήκη @type
