Media - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Add @type
bo: @type་ཁ་སྣོན

en: Access key
bo: བེད་སྤྱོད་ལྡེ་མིག
