Media - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Image ID
hu: Kép ID

en: Media
hu: Média

en: Secret key
hu: Titkos kulcs

en: Add @type
hu: @type hozzáadása

en: Generate thumbnails
hu: Bélyegképek létrehozása
