Media - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Add
nl: Toevoegen

en: Secret key
nl: Geheime sleutel

en: Add @type
nl: @type toevoegen

en: Access key
nl: Toegangssleutel

en: Could not prepare thumbnail destination directory @dir for oEmbed media.
nl: Kon de map @dir voor miniaturen van deze oEmbed-media niet voorbereiden.

en: Could not download remote thumbnail from {url}.
nl: Kon de miniatuur niet downloaden van {url}.
