Media - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Add
sk: Pridať

en: Media
sk: Médiá

en: Add @type
sk: Pridať @type
