Media - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Add
vi: Thêm

en: Media
vi: Phương tiện

en: Secret key
vi: Khóa bí mật

en: Add @type
vi: Thêm @type
