Media - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Description
hi: उल्लेख

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Image
hi: चित्र

en: Add
hi: जोड़ें

en: Media
hi: मीडिया

en: Add @type
hi: @type जोड़ें
