Media - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Image
fi: Kuva

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Add
fi: Lisää

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Attribution
fi: Nimi mainittava

en: Add @type
fi: Lisää @type
