Media External (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Search
cs: Hledat

en: Filename
cs: Název souboru

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: No items selected.
cs: Žádné položky nevybrány.

en: Please wait...
cs: Prosím čekejte...

en: Alt text
cs: Alternativní text
