Media External (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: Provider
el: Πάροχος

en: No items selected.
el: Δεν επιλέχθηκε κανένα στοιχείο.

en: Please wait...
el: Παρακαλώ περιμένετε...
