Media External (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Description
eo: Priskribo

en: Search
eo: Serĉu

en: Import
eo: Importu

en: Provider
eo: Provizanto

en: No items selected.
eo: Neniu ero elektita.

en: Please wait...
eo: Bonvolu atendi...
