Media External (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Search
eu: Bilatu

en: Import
eu: Inportatu

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: No items selected.
eu: Ez da elementurik hautatu.

en: Please wait...
eu: Itxaron mesedez...
