Media External (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Search
fi: Etsi

en: Import
fi: Tuo

en: Filename
fi: Tiedoston nimi

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: No items selected.
fi: Yhtään kohdetta ei ole valittuna.

en: Please wait...
fi: Odota hetki...

en: Alt text
fi: Alt teksti
