Media External (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Search
hy: Որոնել

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Provider
hy: Մատակարար

en: No items selected.
hy: Չկան ընտրված տարրեր

en: Please wait...
hy: Խնդրում ենք սպասել
