Media External (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Search
jv: Goléki

en: Import
jv: Ngimpor

en: Filename
jv: Jeneng File

en: No items selected.
jv: Ora ānā item kapilih.

en: Please wait...
jv: Mangga dipun tunggu...
