Media External (1.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Description
ml: വിവരണം

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Filename
ml: ഫയലിന്റെ പേര്

en: Provider
ml: ദാതാവ്
