Media External (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: Search
oc: Recercar

en: Import
oc: Importar

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: No items selected.
oc: Cap d'element pas seleccionat.

en: Please wait...
oc: Pacientatz...
