Media External (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Description
sl: Opis

en: Search
sl: Išči

en: Import
sl: Uvozi

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: No items selected.
sl: Izbrali niste nobenega elementa.

en: Please wait...
sl: Prosimo počakajte...
