Media External (1.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Description
sr: Опис

en: Search
sr: Претрага

en: Import
sr: Увоз

en: Provider
sr: Провајдер

en: Please wait...
sr: Молим сачекајте...
