Media External (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: Search
be: Пошук

en: Import
be: Імпарт

en: Filename
be: Назва файла

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: No items selected.
be: Не выбрана ніякіх элементаў.

en: Please wait...
be: Калі ласка, пачакайце...
