Media External (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Search
bo: འཚོལ

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: No items selected.
bo: བདམས་ཟིན་པའི་ནང་ཚན་མེད།
