Media External (1.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Search
cy: Chwilio

en: Import
cy: Mewnfudo

en: No items selected.
cy: Dim eitemau wedi eu dewis.

en: Please wait...
cy: Arhoswch...
