Media External (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Search
gl: Buscar

en: Import
gl: Importar

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Provider
gl: Proveedor

en: No items selected.
gl: Ningún elemento seleccionado.

en: Please wait...
gl: Espere, por favor...

en: Alt text
gl: Texto alternativo
