Media External (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Search
lv: Meklēt

en: Import
lv: Importēt

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: No items selected.
lv: Neviens elements nav izvēlēts.

en: Please wait...
lv: Lūdzu uzgaidiet

en: Alt text
lv: ALT teksts
