Media External (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Search
ro: Căutare

en: Filename
ro: Nume fișier

en: Provider
ro: Furnizor

en: No items selected.
ro: Nu sunt elemente selectate.

en: Please wait...
ro: Vă rugăm să așteptați...
