Media External (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Search
tr: Ara

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Filename
tr: Dosya adı

en: Provider
tr: Sağlayıcı

en: No items selected.
tr: Seçili öğe yok.

en: Please wait...
tr: Lütfen bekleyin...

en: @path is not a valid path.
tr: @path geçerli bir yol değil.

en: Select @label
tr: @label seç
