Media External (1.0.0-beta2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Description
ast: Descripción

en: Search
ast: Guetar

en: Import
ast: Importar

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: No items selected.
ast: Nun s'esbilló nengún elementu.
