Media External (1.0.0-beta2) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Description
az: İzahat

en: Search
az: Axtarış

en: Import
az: İmport

en: Filename
az: Fayl adı

en: Provider
az: Provayder

en: No items selected.
az: Element seçilməyib.

en: @path is not a valid path.
az: @path etibarlı yol deyil.

en: Thumbnails location
az: Miniatürlərin yeri

en: Thumbnails will be fetched from the provider for local usage. This is the URI of the directory where they will be placed.
az: Yerli istifadə üçün miniatürlər provayderdən götürüləcək. Bu, onların yerləşdiriləcəyi kataloqun URI-dir.

en: Could not prepare thumbnail destination directory @dir for oEmbed media.
az: oEmbed mediası üçün @dir miniatür təyinat kataloqunu hazırlamaq mümkün olmadı.

en: Select @label
az: @label seçin

en: Could not download remote thumbnail from {url}.
az: {url} ünvanından uzaq miniatürü endirmək mümkün olmadı.
