Media External (1.0.0-beta2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Description
bs: Opis

en: Search
bs: Pretraga

en: Import
bs: Uvezi

en: No items selected.
bs: Nijedna stavka nije odabrana.

en: Alt text
bs: Alt tekst
