Media External (1.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Search
ca: Cerca

en: Import
ca: Importa

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Provider
ca: Proveïdor

en: No items selected.
ca: Sense elements seleccionats.

en: Please wait...
ca: Si us plau, espereu...

en: Alt text
ca: Text alternatiu
