Media External (1.0.0-beta2) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Search
da: Søg

en: Import
da: Importér

en: Filename
da: Filnavn

en: Provider
da: Udbyder

en: No items selected.
da: Ingen elementer valgt.

en: Please wait...
da: Vent venligst…

en: Alt text
da: Alternativ tekst

en: File URL
da: Fil URL

en: @path is not a valid path.
da: @path er ikke en gyldig sti.

en: Thumbnails location
da: Små billeder placering
