Media External (1.0.0-beta2) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Search
et: Otsing

en: Import
et: Impordi

en: Filename
et: Failinimi

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: No items selected.
et: Midagi pole valitud.

en: Please wait...
et: Palun oota...

en: Alt text
et: Alternatiivkirjeldus

en: @path is not a valid path.
et: @path ei ole korrektne teekond.

en: Thumbnails location
et: Pisipiltide asukoht

en: Could not prepare thumbnail destination directory @dir for oEmbed media.
et: Pisipildi kataloogi @dir loomine oEmbed meedia elementide jaoks ebaõnnestus.

en: Select @label
et: Vali @label
