Media External (1.0.0-beta2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Description
fa: توضیحات

en: Search
fa: جستجو

en: Import
fa: ورود

en: Filename
fa: نام فایل

en: Provider
fa: ارائه‌دهنده

en: No items selected.
fa: هیچ آیتمی انتخاب نشده.

en: Please wait...
fa: لطفا صبر کنید...
