Media External (1.0.0-beta2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Description
gu: વર્ણન

en: Search
gu: શોધ

en: Import
gu: આયાત

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: Please wait...
gu: કૃપા કરીને રાહ જુઓ...
