Media External (1.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Search
he: חיפוש

en: Import
he: יבוא

en: Filename
he: שם קובץ

en: Provider
he: ספק

en: No items selected.
he: לא נבחרו פריטים.

en: Please wait...
he: נא להמתין...

en: Alt text
he: טקסט חלופי
