Media External (1.0.0-beta2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Description
hi: उल्लेख

en: Search
hi: खोज

en: Import
hi: आयात करें

en: Filename
hi: फ़ाइल का नाम

en: Provider
hi: प्रदाता

en: No items selected.
hi: कुछ भी चुना हुआ नहीं है।

en: Please wait...
hi: कृपया प्रतीक्षा करें...
