Media External (1.0.0-beta2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Search
hr: Pretraga

en: Import
hr: Uvezi

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Provider
hr: Pružatelj

en: No items selected.
hr: Nije odabrana stavka.

en: Please wait...
hr: Molimo pričekajte...
