Media External (1.0.0-beta2) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Search
hu: Keresés

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: No items selected.
hu: Nincs elem kiválasztva.

en: Please wait...
hu: Kis türelmet…

en: Alt text
hu: Alternatív szöveg

en: File URL
hu: Fájl webcím

en: @path is not a valid path.
hu: @path nem egy érvényes útvonal.

en: Thumbnails location
hu: Bélyegképek helye

en: Select @label
hu: @label kiválasztása
