Media External (1.0.0-beta2) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Search
id: Pencarian

en: Import
id: Impor

en: Filename
id: Nama berkas

en: Provider
id: Penyedia

en: No items selected.
id: Tidak ada yang dipilih.

en: Please wait...
id: Mohon tunggu...

en: @path is not a valid path.
id: @path bukan jalur yang valid.
