Media External (1.0.0-beta2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: Search
is: Leit

en: Import
is: Flytja inn

en: Filename
is: Skráarnafn

en: Please wait...
is: Vinsamlegast bíðið...

en: Could not prepare thumbnail destination directory @dir for oEmbed media.
is: Gat ekki undirbúið möppustaðsetninguna @dir fyrir smámyndina fyrir oEmbed margmiðlunarefnið.
