Media External (1.0.0-beta2) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: Search
it: Cerca

en: Import
it: Importa

en: Filename
it: Nome file

en: Provider
it: Fonte esterna

en: No items selected.
it: Nessun elemento selezionato.

en: Please wait...
it: Attendere prego...

en: Alt text
it: Testo alternativo

en: File URL
it: URL del file
