Media External (1.0.0-beta2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Description
ka: აღწერა

en: Search
ka: ძიება

en: Import
ka: იმპორტი

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Please wait...
ka: გთხოვთ დაიცადოთ...
