Media External (1.0.0-beta2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Import
km: នាំចូល

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: No items selected.
km: គ្មាន​ធាតុ​ដែល​បាន​ជ្រើស ។

en: Please wait...
km: សូម​រង់ចាំ...
