Media External (1.0.0-beta2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Search
mr: शोध

en: Import
mr: आयात

en: Filename
mr: फाईलचे नाव

en: Provider
mr: प्रदाता
