Media External (1.0.0-beta2) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Description
ms: Huraian

en: Search
ms: Carian

en: Filename
ms: Nama fail

en: No items selected.
ms: Tiada item dipilih.

en: Please wait...
ms: Sila tunggu...
