Media External (1.0.0-beta2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Description
ne: विवरण

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Please wait...
ne: कृपया प्रतीक्षा गर्नुहोस्
